British journey – nábytek pro pravé gentlemany

british-journey-nabytek

Pánové, máte doma volnou místnost pro vybudování vašeho vlastního pokoje? Už máte svou představu, jak by měl vypadat? Co takhle se inspirovat britskými pánskými kluby? Vytvořte si prostor, který se stane oblíbeným místem vaší relaxace i setkání s přáteli.

Pro pány jenom to nejlepší…

Každý si samozřejmě představuje svůj vlastní prostor, kde se bude cítit dobře, jinak. Jaká je vaše představa? Rádi se obklopujete luxusem a elegancí? Hledáte místo, kde se budete setkávat s přáteli, se kterými budete popíjet whisky, kouřit doutníky a debatovat o byznysu, politice či si jen tak povídat o životě? V tom případě jste se nejspíš vědomě či nevědomě nechali inspirovat britskými pánskými kluby.

Samozřejmě je není nutné kopírovat úplně. Popíjet můžete jakýkoliv nápoj, kouřit nemusíte a bavit se můžete o čemkoliv s kýmkoliv. Přesto uznejte, že myšlenka vlastního pánského klubu v britském stylu má něco do sebe. Podívejte se na nábytek ze série British journey.

Tipy na vybavení do místnosti pro pravé gentlemany

A jak si uspořádáte vy svůj pokoj? Samozřejmě nábytek můžete mít jednoduchý a funkční, třeba inspirovaný nábytkem pro obývací pokoj. Pokud si však chcete splnit svůj sen o místnosti blížící se svým stylem skutečnému britskému klubu, popusťte trochu uzdu své fantazie a pořiďte si nábytek jako pro opravdové lordy a barony.sofa-rustikalni

 

Určitě budete rádi odpočívat v pohodlném křesle. A aby tento nábytek dodal místnosti na atmosféře, zvolte něco v rustikálním stylu.

Chcete-li si zvát domů přátele či obchodní partnery, nezapomeňte ani na kvalitní sofa, rovněž v rustikálním stylu. A určitě si pořiďte také nějaký pěkný a stylový stolek.

psaci-stul-masivni

Rádi byste měli v pokoji zároveň pracovnu? Vyberte si stůl, který se vám bude líbit a který zároveň na první pohled bude vypadat jako stůl úspěšného muže. Psychologický efekt je důležitý, nehledě na to, že repliky hodinek takový stůl bude dobře působit na vaše hosty, popřípadě obchodní partnery. Vzbuďte dojem úspěšného muže a vaše okolí vás tak bude brát. A kdo by nechtěl spolupracovat s někým úspěšným?

„Svou místnost“ si můžete podle potřeby doplnit dalším nábytkem a nezapomeňte ani na trefné doplňky, které celou atmosféru vašeho pokoje podtrhnou.

Realizujte si svůj sen o luxusním a elegantním pokoji jen pro vás. Každý muž by měl mít místo, které bude jeho vlastním královstvím. Jak má vypadat to vaše?